Hakkımızda

1970’li yıllarda Tarihi Kürkçü Han’da başladığı el örgü ipliği sektöründe 40 yılı geride bırakan Gülüm Yün, yılların bizlere sağladığı tecrübe ve insanların satın alma alışkanlıklarındaki değişim sonrası 7/24 hizmet verebileceği online satış mağazası ile e-ticaret sektörüne yönelmeye karar vermiştir.

yuniplik.com adıyla e-ticaret pazarına dahil olup işimizi büyüterek devam etmekteyiz.

El örgü ipliği sektöründe, dünyanın aynı çatı altında en büyük kapasitesine ve en gelişmiş üretim sistemlerine sahip ORMO tesislerinde 50’ı aşkın çeşitte el örgü ipliği üreterek pazara sunan Nako gibi önemli bir markanın bayiliğini yapan yuniplik.com, her zevke, her dokunuşa hitap eden ürünleriyle yoluna devam ediyor.

Yenilikçiliği ile saygınlığını kanıtlamış bir isim olan Gülüm Yün (http://www.yuniplik.com) el örgü ipliğindeki trendleri dikkatle izliyor, birbirinden şık doku ve renklerden oluşan ürün gamı ile yıllardır Türk hanımlarının gözdesi oluyor.

Ürünlerimizin değişmez üstün kalitesi, canlılığı, örülen ürünlerin yıllarca yıpranmadan, aynı yumuşaklık ve sıcacık dokusu ile kullanılabilmesi sayesinde müşterilerimizin daima memnuniyetlerini topluyor.